Victoria Bielawy Dar Placencja

W środę 31.08.2016 Victoria Bielawy udała się na drugi ligowy mecz z Darem Placencja.

Spotkanie rozpoczęło się w dość brutalny sposób bo już w 8 minucie zawodnik gospodarzy faulował Liberskiego, w konsekwencji czego zobaczył żółtą kartkę, niestety nie ostudziło to brutalności zawodników Placencji i w 24 minucie kolejna żółta kartka (kolejny faul na Liberskim).

Jednak pomimo twardej gry gospodarzy to nasza drużyna zdołała objąć prowadzenie. Po doskonałej wrzutce z rzutu rożnego przez Przemka Grzegorego , świetnie ustawiony Michał Majchrzak strzela "wślizgiem" i umieszcza piłkę obok prawego słupka .

Nie cieszyliśmy się z prowadzenia jednak zbyt długo ponieważ tuż przed przerwą zawodnicy Placencji zdołali doprowadzić do wyrównania .

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1;1.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie . Po raz kolejny ten sam zawodnik fauluje Liberskiego w konsekwencji czego opuszcza boisko z czerwona kartką.

Wydawać by się mogło że nasza drużyna przejmie inicjatywę, jednak pechowy faul w polu karnym dał okazję gospodarzom do objęcia prowadzenia . Pewne wykonanie karnego i Placencja prowadzi  2:1.

Tym właśnie wynikiem zakończyło się to spotkanie

Skład Victorii : Walczak,  Dałek , Kociak, Janikowski, Wojciechowski, Kostrzewski, Grzegory, Warda, Majchrzak, Chamera(Rębiewski), Liberski(Antczak)

Rezerwa : Rębiewski, Sobczak , Kuźmiński,Talarowski, Rybus, Sobierajski K., Antczak