4 kolejka - zwycięstwo Victorii

Dnia 11.09.2016 Victoria Bielawy podejmowała jako gospodarz drużynę Start Złaków Borowy. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.30, w niemalże 30 stopniowym upale. Były to niewątpliwie trudne warunki dla zawodników obydwu drużyn.

Start znamy już z B-klasowych boisk jako zaciętego przeciwnika , a mecze z tą drużyną zawsze były trudne, pełne walki, prowadzone w zabójczym tempie na pograniczu faulu.

W pierwszej połowie to my stwarzaliśmy więcej sytuacji, jednak brakowało nam przysłowiowego szczęścia i zimnej krwi w wykończeniu akcji. Po samodzielnej akcji Michała Wardy jeden z zawodników Startu fauluje go w polu karnym . Do 11 podchodzi Kamil Janikowski, jednak po strzale  naszego kapitana bramkarz zdołał sparować piłkę  do linii bocznej. Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, po groźnej kontrze napastnik Startu daje prowadzenie drużynie gości i otwiera wynik spotkania. Po kilku minutach słyszymy gwizdek sędziego kończący pierwszą połowę.

Po przerwie na murawie pojawił się Piotr Kociak,który popisuje się długim rzutem z autu w kierunku pola karnego. Piłka spada pod nogi dobrze ustawionego Roberta Liberskiego i nasz napastnik pewnie umieszcza piłkę w bramce przeciwnika.

Remis!

Z minuty na minutę nasi zawodnicy mieli coraz większą chęć na zwycięstwo, natomiast nasi przeciwnicy po straconej bramce oddali nam całkowicie inicjatywę. Nasz upór opłacił się ponieważ piłka coraz częściej znajdowała się w okolicach 16 metra od bramki przeciwnika, gdzie swobodnym podaniem Michał Warda odnalazł Michała Majchrzaka a ten strzałem przy prawym słupku nie dał szans bramkarzowi. Tak więc obejmujemy prowadzenie 2:1 i z takim wynikiem kończy się to spotkanie.