Chamera bohaterem !!

Dnia 25.09.2016 Victoria podejmowała u siebie Pogoń Godzianów.

Był to niewątpliwie mecz walki z obydwu stron. Każda ze stron liczyła na 3 pkt, ale to my szczęśliwie wywalczyliśmy korzystny dla nas wynik.

Pomimo tego że piłka znajdowała się dłużej w posiadaniu naszej drużyny, to goście otworzyli wynik spotkania strzelając gola z kontry.

Kilka minut później Michał Warda faulowany w polu karnym przeciwnika . Do 11 podchodzi Michał Majchrzak i pewnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza gości. Do przerwy remis 1:1

Druga połowa

Trener wprowadza dwóch nowych zawodników Wojtak Lewandowskiego i Oktawiana Andrzejczaka.

Minute po rozpoczęciu swieżo wprowadzony Wojtek  popisuje się rajdem prawą stroną boiska , dośrodkowuje do Roberta Liberskiego, a ten dokładając nogę, umieszcza piłkę w siatce gości

2 do 1 .

Nasza radość z prowadzenia , nie trwała jednak zbyt długo ponieważ kilka minut później po błędzie naszej defensywy Godzianów doprowadza do wyrównania.

Kolejna zmiana w 80 minucie na boisku pojawia się Mieczysław Chamera , niewątpliwie jeden z najlepszych napastników w klubowej historii naszego zespołu, o czym mógł nas przekonać strzelając zwycięskiego gola minute przed końcowym gwizdkiem sędziego !

Tak więc Victoria 3:2 Godzianów