Pierwszy mecz ligowy Seniorów Victorii

Niestety pierwszego ligowego meczu w Skierniewickiej A klasie  drużyna Victorii Bielawynie może zaliczyć do Udanych.

Udaliśmy się na wyjazdowe spotkanie z drużyna Wola Wola Chojnata ,która w poprzednim sezonie wywalczyła sobie awans z B-klasy.

Początek był bardzo wyrównany i nic nie wskazywało na tak dramatyczny przebieg spotkania dla naszej drużyny. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych , jednak nasza niemoc strzelecka zemściła się szybką kontrą gospodarzy i otworzyła wynik spotkania na 1:0.

Kolejne bramki to ewidentne błędy sędziego gdzie podyktował niesłuszny rzut karny , który pewnie zamienił na bramkę zawodnik gospodarzy .

Trzecia bramka to ewidentne błędy naszej defensywy . Przejecie w środku pola . Piłka na wybiegającego lewą strona napastnika ,który był na 2-metrowym spalonym , na nasze nieszczęście nie wyłapanym przez prawdopodobnie śpiącego sędziego liniowego.

Bramkę dla naszego zespołu chwilę przed przerwą, po podaniu Oktawiana Andrzejczaka,strzelił Robert Liberski ,popisując się przy tym pięknym lobem nad bramkarzem przeciwników i dając nam nadzieje na wywalczenie chociażby jednego punktu.

Tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej , to my przeważaliśmy na boisku , to my atakowaliśmy bramkę przeciwników, jednak nie przekładało się to na gole , co po raz kolejny zemściło się i jeden z zawodników gospodarzy w około 70 minucie umieścił futbolówkę miedzy słupkami naszej bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 4:1

Skład Victorii Bielawy : Walczak , Kociak ,Janikowski, Wojciechowski, Sobierajski A. (Rębiewski 35 min),

Grzegory, Andrzejczak, Warda (Talarowski 60 min ), Kostrzewski, Lewandowski P (Sobierajski K. 80 min ), Liberski

Zapraszam wszystkich kibiców  do obejrzenia galerii z meczu oraz do kibicowania w kolejnych spotkaniach !

Głowy do góry Panowie , w końcu Victoria znaczy zwycięstwo i to na pewno nie ostatnie słowo naszej drużyny.!