Victoria Bielawy na turnieju sparingowym w Dmosinie

W dniu 21.08.2016 drużyna seniorów Victoria Bielawy udała się na sparingowy turniej do Dmosina, gdzie rozegrała mecze z miejscowym klubem Błękitni Dmosin oraz zaprzyjaźnionym Sokołem Popów. Rozgrywki odbyły się w systemie 2 x 30 minut z hokejowymi zmianami.

Pierwszy mecz z ekipą Błękitni Dmosin ,  zakończył się wynikiem 4:2 dla miejscowego zespołu. Strzelcami bramek byli Liberski Robert, Lewandowski Piotr przy których asystami popisał się Kostrzewski Bartek.

Drugi mecz przebiegał już na szczęście pod dyktando naszej drużyny i zakończył sie wysokim wynikiem 8:2 . Strzelali kolejno

Liberski R.

Janikowski K. x2 (jedna bramka po karnym)

Lewandowski P. x3

Zieliński A. (asysta)

Ulatowski M.

Kostrzewski B.(asysta x 4)

Skład Victoria Bielawy: Walczak P, Sobierajski A, Kociak P, Jezierski M, Wojciechowski K, Zieliński A, Rębiewski B, Kostrzewski B,Janikowski K, Grzegory P, Lewandowski P.

Zagrali również: Witczak Z, Golis Sz, Talarowski H, Ulatowski M, Antczak M

Powiązana galeria: